אודות העסק

 

סיור וירטואלי בתלת מימד באיכות  4K של DEJAVU   בדירה בצבי הרץ.

היום יותר מתמיד החשיבות של נוכחות וירטואלית לעסקים דינמיות והתקדמות טכנולוגית.

“הקורונה לימדה אותנו שצריך להנגיש את המידע באונליין כמה שיותר”.

מהפכת הסחר המקוון הגיעה גם לענף הנדל”ן – הצורך החדש הפך את הסיורים הווירטואליים הקיימים לנגישים יותר”,

חברת DEJAVU  נותנת מענה רב מימדי העונה על כל הצרכים הנ״ל ומאפשרת את היכולת הזאת דרך סיורים וירטואלים בצילום 360 באיכות 4K. הכלים שלנו יעזרו להשיג את המטרות בפחות זמן, בהרבה פחות כסף, ולגמרי לבד. החל מהצילום התלת מימד 360 וקטעי וידיאו מעורבים עד לסיורים וירטואליים מעמיקים.

סיור וירטואלי בצילום 360 באיכות 4K של DEJAVU  בדירה בצבי הרץ, יוצר חזון של הנכס ומביא אותו לחיים באמצעות עיבוד דיגיטאלי. הסיור וירטואלי בצילום 360 באיכות 4K , מאפשר חוויה של ביקור בנכס ונותן נקודת מבט אמיתי על הנכס. סיור וירטואלי בדירה בצבי הרץ מציע חוויה יחודית עם מבט מעמיק על הפנים והחוץ. בעזרת סיורים וירטואלים ניתן ליצור אינטרקציה עם הבית ולראות את כל הפרטים מבלי להיות באתר.

בעזרת סיור וירטואלי 360 באיכות .4K  ניתנת האפשרות להשתמש בסרגל הסיור כדי למדוד במדויק את הגודל האמיתי של כל חדר ופינה בכמה לחיצות עכבר. בהשוואה לתמונות וסרטונים, טכנולוגיה זו מציעה חוויה מדויקת ומציאותית יותר, הכל בתלת ממד.

DEJAVU   היא החברה הוותיקה ביותר ל סיורים וירטואלים, המקצועית ביותר, אשר נותנת דגש על איכות, יוקרה, ושירות יוצא דופן, במחירים ללא תחרות.

מידע שימושי

איך להגיע?

יתרונות החברה

למה לבחור בדז’ה וו

01.

אפשרות לסיור VR

הטמעת קישורים לקניה ישירה

02.

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

03.

חסכון בזמן

אין צורך לנסוע לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

Call Now Button
WhatsApp Logo
דילוג לתוכן