אודות העסק

סיור וירטואלי לגלריית לוסיאן קריאף

סיור וירטואלי בתלת מימד באיכות 4K של גלריית לוסיאן קריאף, הממוקמת בלב ליבה של ירושלים בין מתחמי הקניות החדשים לעיר העתיקה.

גלריית לוסיאן קריאף היא גלרייה לאמנות בעלת ותק ומוניטין בירושלים, השוכנת ליד מלון המלך דוד ובסמוך לשדרת החנויות היוקרתית ממילא ושער יפו. תוכלו לערוך סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K בלחיצת כפתור ומכל מקום בעולם, לראות את חלל התצוגה של גלריית לוסיאן קריאף ולהתרשם, לספוג השראה וליצור קשר ישיר על מנת לרכוש את היצירות.

אמנות יהודית וישראלית קלאסית, יודאיקה ענתיקות וכסף-

הגלריה, זכתה להכרה עולמית כאחת המקורות הטובים ביותר לאמנות מודרנית ועכשווית, המציגה יצירות קלאסיות של שאגאל לצד אמני פופ ארט מפורסמים. הגלריה הוקמה על ידי לוסיאן קריאף, צייר ופסל, בשלהי שנות השמונים, במטרה לקדם ולסייע לאמנים ואספנים. הסיור שלנו הוא כלי רב עוצמה המאפשר למשתמש לערוך סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K, המאפשרת חווית משתמש הקרובה ביותר למציאות.

את כל העבודות המוצגות בגלריה ניתן לראות בסיור וירטואלי הנערך בטכנולוגיה מתקדמת בתלת מימד, ואף לצפות בתכנים שהוטמעו בנקודות המידע לצד כל עבודה, המאפשרים קבלת אינפורמציה מדויקת בצורה אינטראקטיבית, קלה ופשוטה.
באמצעות הסיור ניתן להשתמש בסרגל כדי למדוד במדויק את הגודל האמיתי של יצירה הנמצאת בסיור בגלריה, ולבדוק את ההתאמה וההשתלבות של היצירה לחלל האמיתי בבית.

DEJAVU היא החברה הותיקה ביותר בסיורים וירטואליים והמקצועית ביותר, אשר נותנת דגש על איכות יוקרה, ושירות יוצא דופן, במחירים הטובים ביותר בשוק. החברה מציעה את הסיור הוירטואלי בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנחנו מתמחים בעבודה עם לקוחות פרטיים לצד חברות עסקיות, בכל רחבי הארץ.

מידע שימושי

איך להגיע?

יתרונות החברה

למה לבחור בדז’ה וו

01.

אפשרות לסיור VR

הטמעת קישורים לקניה ישירה

02.

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

03.

חסכון בזמן

אין צורך לנסוע לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

Call Now Button
WhatsApp Logo
דילוג לתוכן