אודות העסק

סיור וירטואלי לגלריית גפן

סיור וירטואלי בתלת מימד באיכות 4K של גלריית גפן, השוכנת בלב שדירת ממילא הירושלמית.

הגלריה מציגה חמישה ממיטב האמנים הישראלים העכשוויים הפועלים בארץ ובחו”ל- עבודות בטכניקה מרהיבה ומוקפדת- פיסול, ציור ותלת מימד.

את כל העבודות המוצגות בגלריה ניתן לראות בסיור וירטואלי הנערך בטכנולוגיה מתקדמת בתלת מימד, ואף לצפות בתכנים שהוטמעו בנקודות המידע לצד כל עבודה, המאפשרים קבלת אינפורמציה מדויקת בצורה אינטראקטיבית, קלה ופשוטה.

מיאמי, סן פרנסיסקו, ונציה, יוהנסבורג, גרמניה, ספרד, סין ואף בבאלי, אינדונזיה- גלריית גפן נמצאת על המפה האמנותית העכשווית וזוכה להערכה רבה בקרב קהלים בינלאומיים. אמני הגלריה מתמחים בעבודה עם לקוחות פרטיים, גלריות ומוזיאונים- לצד בתי מלון, מגדלים, וחברות עסקיות. הסיור שלנו הוא כלי רב עוצמה המאפשר למשתמש לערוך סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K, המאפשרת חווית משתמש הקרובה ביותר למציאות.

גם אתם יכולים לצפות  ב סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K בלחיצת כפתור ומכל מקום בעולם,

לראות את גלריית הבית בירושלים ולהתרשם, לספוג השראה וליצור קשר ישיר על מנת לרכוש את היצירות.
באמצעות הסיור ניתן להשתמש בסרגל כדי למדוד במדויק את הגודל האמיתי של כל יצירה הנמצאת בסיור בגלריה, ולבדוק את ההתאמה וההשתלבות של היצירה לחלל האמיתי בבית.

DEJAVU היא החברה הותיקה ביותר בסיורים וירטואליים והמקצועית ביותר, אשר נותנת דגש על איכות יוקרה, ושירות יוצא דופן, במחירים הטובים ביותר בשוק. החברה מציעה את הסיור וירטואלי בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנחנו מתמחים בעבודה עם לקוחות פרטיים לצד חברות עסקיות, בכל רחבי הארץ.

מידע שימושי

איך להגיע?

יתרונות החברה

למה לבחור בדז’ה וו

01.

אפשרות לסיור VR

הטמעת קישורים לקניה ישירה

02.

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

03.

חסכון בזמן

אין צורך לנסוע לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

Call Now Button
WhatsApp Logo
דילוג לתוכן