אודות העסק

סיור וירטואלי בתלת מימד באיכות 4K של גלריית סאם פיליפ,

הנמצאת בלב הרובע ההיסטורי המפורסם ברחוב שלמה המלך בירושלים.

סם פיליפ הוא אמן רב תחומי ישראלי, הידוע בפסליו ובציוריו הייחודיים, כמו גם בסיגננו האמנותי המפורסם. עבודותיו מוצגות בארץ וברחבי העולם- הבית הלבן בארה"ב, הוותיקן באיטליה, מוזיאון השואה ישראל, מוזיאון הארווי קארונה בהודו ועוד.

מתכת, כסף, ברונזה, עץ או אבן- פיליפ מתמסר למחקר החומר דרך טקסטים מקראיים, סמלים מיתולוגיים, ארכיאולוגיה ואייקונות היסטוריים- דרכם הוא מספר את סיפורם העתיק. תוכלו לערוך סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K בלחיצת כפתור ומכל מקום בעולם, לראות את חלל התצוגה של גלריית סאם פיליפ ולהתרשם, לספוג השראה וליצור קשר ישיר על מנת לרכוש את היצירות.

במשך ארבעים השנים האחרונות פיליפ יצר, יזם והיה שותף לעשרות פרוייקטים אמנותיים וחברתיים בקנה מידה בינלאומי, ועבודתו זוכה להערכה רבה בשדה האמנות. הגלרייה מציגה רפורטואר עשיר ומעורר השראה של יצירותיו. הסיור שלנו הוא כלי רב עוצמה המאפשר למשתמש לערוך סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K, המאפשרת חווית משתמש הקרובה ביותר למציאות.

את כל העבודות המוצגות בגלריה ניתן לראות בסיור הוירטואלי הנערך בטכנולוגיה מתקדמת בתלת מימד,

ואף לצפות בתכנים שהוטמעו בנקודות המידע לצד כל עבודה, המאפשרים קבלת אינפורמציה מדויקת בצורה אינטראקטיבית, קלה ופשוטה.
באמצעות הסיור ניתן להשתמש בסרגל כדי למדוד במדויק את הגודל האמיתי של יצירה הנמצאת בסיור בגלריה, ולבדוק את ההתאמה וההשתלבות של היצירה לחלל האמיתי בבית.

DEJAVU היא החברה הותיקה ביותר בסיורים הוירטואליים והמקצועית ביותר, אשר נותנת דגש על איכות יוקרה, ושירות יוצא דופן, במחירים הטובים ביותר בשוק. החברה מציעה את הסיור הוירטואלי בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנחנו מתמחים בעבודה עם לקוחות פרטיים לצד חברות עסקיות, בכל רחבי הארץ.

מידע שימושי

איך להגיע?

יתרונות החברה

למה לבחור בדז’ה וו

01.

אפשרות לסיור VR

הטמעת קישורים לקניה ישירה

02.

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

03.

חסכון בזמן

אין צורך לנסוע לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

WhatsApp Logo
Call Now Button דילוג לתוכן