אודות העסק

סיור וירטואלי בתלת מימד 360 באיכות   4KשלDEJAVU  בגלריית המלכים .

גלריית המלכים היא גלריית אמנות ייחודית עם שלוש מקומות במרכז ירושלים. נוסדה בשנת 1995,

הגלריה מתמחה באמנים מהתקופה המוקדמת של בית הספר בצלאל.  בגלריה יש גם מגוון רחב של יצירות מקוריות וליטוגרפיות של אמנים ישראלים וישראלים עכשוויים, ביניהם מנשה קדישמן, יעקב אגם ויוסל ברגנר. בגלריית המלכים מוצגים אמנים מובילים, שיהיו בשנים הקרובות שמות בולטים.

עולם האומנות נמצא בצעדיו הראשונים לכניסה למרחב הווירטואלי, אך עדיין ישנה תפיסה שאומנות קונים מגלריה לאומנות וכך גם רוב קניות האונליין מתבצעות מאתרים של גלריות כדי לתת ללקוחותכם את חווית הבחירה והקנייה לה התרגלו.

DEJAVU נותנת לכם את הפתרון לגלריה וירטואלית אך מוחשית.

את כל העבודות המוצגות בגלריה ניתן לראות בסיור הוירטואלי הנערך בטכנולוגיה מתקדמת בתלת מימד, ואף לצפות בתכנים שהוטמעו בנקודות המידע לצד כל עבודה, המאפשרים קבלת אינפורמציה מדויקת בצורה אינטראקטיבית, קלה ופשוטה.

באמצעות הסיור ניתן להשתמש בסרגל כדי למדוד במדויק את הגודל האמיתי של יצירה הנמצאת בסיור בגלריה, ולבדוק את ההתאמה וההשתלבות של היצירה לחלל האמיתי בבית.

סיור הוירטואלי משתמש בטכניקת צילום 360 באיכות 4K כדי להציג את הגלריה באיכות תקריב (  (zoom inיוצאת דופן. אפשר לשוטט בגלריה, להתקרב ולהתרחק בכדי להביט מקרוב ביצירות. הסיור הוירטואלי מתעדכן מידי פעם  באיכות 4K עם היצירות החדשות.

DEJAVU  היא החברה הותיקה ביותר בסיורים הוירטואליים והמקצועית ביותר, אשר נותנת דגש על איכות  יוקרה, ושירות יוצא דופן, במחירים הטובים ביותר בשוק. החברה מציעה את הסיור הוירטואלי בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנחנו מתמחים בעבודה עם לקוחות פרטיים לצד חברות עסקיות, בכל רחבי הארץ.

לאתר הגלריה-

Kings-gallery.com

מידע שימושי

איך להגיע?

יתרונות החברה

למה לבחור בדז’ה וו

01.

אפשרות לסיור VR

הטמעת קישורים לקניה ישירה

02.

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

03.

חסכון בזמן

אין צורך לנסוע לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

Call Now Button
WhatsApp Logo
דילוג לתוכן