אודות העסק

סיור וירטואלי בתלת מימד באיכות 4K של מרכז מורשת הרמב"ם, השוכן סמוך לקבר הרמב”ם בטבריה.

המרכז למורשת הרמב"ם מפעיל מרכז מבקרים ותיירות מיוחד, המציג את קורות חייו של ה”נשר הגדול” ואת יחסן של עדות ישראל אליו.

לצד התערוכה הקבועה, מוצגים במרכז המבקרים כתבי יד נדירים ופריטים אמנותיים שנוצרו על ידי עדות ישראל ברחבי העולם, ועוסקים ברמב”ם. תוכלו לערוך סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K בלחיצת כפתור ומכל מקום בעולם, לראות את מרכז מורשת הרמב"ם ולהתרשם, לספוג השראה וליצור קשר ישיר על מנת לתאם ביקור אישי, משפחתי או קבוצתי.

בנוסף, במרכז מוצגות תערוכות מתחלפות ומיצבים יפהפיים, הנותנים במה לאמנים ותלמידים במסגרות השונות. המרכז שם דגש מיוחד על קשריהן הענפים של בני תימן, מרוקו, ספרד ועדות נוספות מהעולם היהודי עם הרמב”ם. המרכז פתוח כל יום ומגיעים למקום תיירים רבים מכל רחבי העולם, תלמידים וחיילים. כמו כן נערכים במקום כנסים והשתלמויות למחנכים ולרבים אחרים. הסיור שלנו הוא כלי רב עוצמה המאפשר למשתמש לערוך סיור וירטואלי ב360 מעלות ובאיכות 4K, המאפשרת חווית משתמש הקרובה ביותר למציאות.

נוסף על תערוכות אלו, שמורים במרכז המבקרים כתבי יד והוצאות דפוס נדירות של ספרי הרמב”ם, המוצגים לקהל הרחב. בכלל זה ספר תורה מיוחד הכתוב על עור צבי, שנכתב בעיראק לפני כ 250 שנה והובא למרכז לאחר נפילת סדאם חוסיין ב-2003. את כל העבודות המוצגות במרכז למורשת הרמב"ם ניתן לראות בסיור הוירטואלי הנערך בטכנולוגיה מתקדמת בתלת מימד, ואף לצפות בתכנים שהוטמעו בנקודות המידע לצד כל עבודה, המאפשרים קבלת אינפורמציה מדויקת בצורה אינטראקטיבית, קלה ופשוטה.

DEJAVU היא החברה הגדולה בישראל ביצירת סיורים הוירטואליים והמקצועית ביותר, אשר נותנת דגש על איכות יוקרה, ושירות יוצא דופן, במחירים הטובים ביותר בשוק. החברה מציעה סיור וירטואלי בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנחנו מתמחים בעבודה עם לקוחות פרטיים לצד חברות עסקיות, בכל רחבי הארץ.

מידע שימושי

איך להגיע?

יתרונות החברה

למה לבחור בדז’ה וו

01.

אפשרות לסיור VR

הטמעת קישורים לקניה ישירה

02.

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

03.

חסכון בזמן

אין צורך לנסוע לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

WhatsApp Logo
Call Now Button דילוג לתוכן