אודות העסק

אחד הכלים המודרנים לשפר את סיכויי המכירה הוא סיור וירטואלי תלת מימד.

סיור וירטואלי הוא כלי ויזואלי המשכפל את חווית הביקור וההליכה בנכס. סיורים וירטואלים מאפשרים לקונים הפוטנציאלים ליצור אינטרקציה עם הבית ולראות את כל הפרטים מבלי שהם צריכים להיות באתר. סוכנים משתמשים בסיורים הוירטואלים בכדי לשווק את הרישומים שלהם לקונים מחוץ לעיר .

בעזרת הסיור הוירטואלי 360 באיכות   4K יכולים לבדוק כל חדר ופינה בכמה לחיצות עכבר. בהשוואה לתמונות וסרטונים, טכנולוגיה זו מציעה חוויה מדויקת ומציאותית יותר.

הסיור וירטואלי בצילום 360 באיכות 4K של DEJAVU  יוצר חזון של הנכס ומביא אותו לחיים באמצעות עיבוד דיגיטאלי.  סיור בית וירטואלי מציע חוויה יחודית מבט מעמיק על הפנים והחוץ של הנכס.

DEJAVU   היא החברה הוותיקה ביותר בסיורים הוירטואליים, המקצועית ביותר, אשר נותנת דגש על איכות, יוקרה, ושירות יוצא דופן, במחירים הטובים ביותר בשוק.

 בעזרת סיור הווירטואלי 360 באיכות 4K, של חברת DEJAVU ניתן יהיה מכל מקום בעולם ביקור וירטואלי מקדים .ובעזרת נקודות המידע בסיור הווירטואלי 360 באיכות 4K, נוכל לקבל מידע על המקום והסביבה.

דרך הסיור הוירטואלי צילום 360 באיכות של 4k. הקונים יכולים לעקוב מכל מקום בעולם, אחרי התקדמות הבנייה באופן רציף, ולהנות מחוויה טכנולוגית יוצאת דופן. 

מידע שימושי

איך להגיע?

יתרונות החברה

למה לבחור בדז’ה וו

01.

אפשרות לסיור VR

הטמעת קישורים לקניה ישירה

02.

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

03.

חסכון בזמן

אין צורך לנסוע לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

WhatsApp Logo
Call Now Button דילוג לתוכן